ico

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

sencolorold1968 yılında İstanbul’un,  Üsküdar’daki Bağlarbaşı semtinde kurulan firmamız Şen Color; kurulduğu ilk yıllarda fotoğraf stüdyosu olarak açılmış ve daha sonraki yıllarda ise bünyesine fotoğraf baskı  laboratuvarı ekleyerek büyümüş ve fotoğraf baskı alanında, hem parakende hem de toptan olarak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde ise Şen Color Ailesi; dört fotoğraf stüdyosu ve bir fotoğraf baskı laboratuvarı ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Fotoğraf laboratuvarı kurulduğu yıllarda tanbur taramalı baskı sistemlerinden agrandizör sistemlerine, 1990’lı yıllardaki analog baskı sistemlerinden, günümüzdeki dijital baskı sistemlerine geçerek değişen teknolojilere ayak uydurmuş ve küresel piyasada her zaman ayakta durmayı başarmıştır.

Firmamız kurulduğu yıldan günümüze kadar birçok kurumsal firma ile çalışmış , birçok fuar ve sergi organizasyonlarına fotoğraf baskı alanında hizmet vermiştir. “Fotoğraf bir sanattır” anlayışı ile bir çok kuruma, sergilere ve sanatçıya sponsorluk yapmıştır. Kurucularımızdan Nefhan Şen ise 2005 – 2010 yılları arasında İstanbul Sanatkar Fotoğrafçılar Odası’nda (İSFO) yönetim kurulu üyeliği yaparak  “Fotoğraf bir sanattır” anlayışını somutlaştırmış ve bu bağlamda da fotoğraf sektörüne katkılar sağlamaya çalışmıştır.

Günümüzde ise firmamız Şen Color, yapılacak bütün organizasyonlarda (kına, nişan, düğün, doğumgünü, şirket yemekleri, toplantılar… vs. gibi) parakende ve toptan olarak hizmet alan müşterilerine fotoğraf çekim ve/veya baskı , kamera çekimi , video montaj hizmetleri vermektedir.

Kalite Politikamız

Çevre Politikamız

Show Comments